تبلیغات
تبلیغات
 

نقاشی خانه

مشاهده همه آگهی های naghashi91
تاریخ: 21 خرداد 1401
تاريخ انقضا: 31 اردیبهشت 1417
آشنايي با رنگ‌هاي متضاد در دکوراسيون
09127680354
بابک قلی پور
http://naghashi.org/
babakgholipour66@yahoo.com
نقاشی ساختمان قلی پور را با نام کوچک بابک و با شماره تماس 09127680354 بشناسید

يکي از سخت‌ترين موارد تصميم‌گيري در دکوراسيون خانه، انتخاب رنگ‌هاي متضاد است. براي اين منظور مي‌توانيد از چرخه رنگ کمک بگيريد.

بعضي از رنگ‌ها مي‌توانند کنار هم قرار بگيرند، در حالي که تلفيق ساير رنگ‌ها نتيجه خوبي نخواهد داشت. در عين حال انتخاب دو رنگ متضاد کاملا به سليقه شخصي، دوست داشتن و احساس رضايت شما بستگي دارد. مثلا مي‌توانيد قهوه‌اي و نارنجي را با هم ست کنيد يا اگر بخواهيد به اتاق ظاهر خاکي‌تري دهيد، قهوه‌اي را با سبز تيره به کار ببريد.

در مورد رنگ‌هاي کلاسيک اگر بخواهيد به هم بيايند، مي‌توان از زرد و بنفش، آبي و نارنجي، و قرمز و سبز نام برد.

به خاطر سپردن اين سه رنگ کلاسيک آسان است. کافيست سه رنگ زرد، آبي و قرمز را به عنوان پايه در نظر بگيريد و از ميان آن‌ها يک رنگ را انتخاب و دو رنگ ديگر را با هم ترکيب کنيد تا به رنگ جديد برسيد. براي مثال اگر از زرد استفاده مي‌کنيد، ترکيب دو رنگ آبي و قرمز بنفش خواهد شد. يا اگر از قرمز استفاده مي‌کنيد، با ترکيب دو رنگ زرد و آبي رنگ سبز را خواهد داشت.

09127680354
بابک قلی پور
http://naghashi.org/
babakgholipour66@yahoo.com
نقاشی ساختمان قلی پور را با نام کوچک بابک و با شماره تماس 09127680354 بشناسید

مشکي به هر رنگي مي‌آيد. رنگ سفيد هم همين‌طور. درست است که اين دو جزو رنگ‌هاي متضاد هستند اما در اتاقي که فقط از اين دو رنگ استفاده شود، خيلي يکنواخت خواهد شد. بهتر است از رنگ‌هاي روشن‌تر استفاده کنيد.

اگر از رنگ‌هاي متضاد استفاده مي‌کنيد، در مورد وسايل دقت نماييد. چرا که اين رنگ‌ها مي‌توانند مبلمان شما را نامناسب نشان دهند. اين مسئله باز به سليقه شما بستگي دارد.

اگر تمايلي به خريد وسايل جديد نداريد، رنگ‌هايي را انتخاب کنيد که به مبلمان شما بيايند. مثلا رنگ سفيد با دو رنگ متضاد آبي و نارنجي يا زرد و بنفش مي‌آيد و فضا را متعادل‌تر مي‌کند.
09127680354
بابک قلی پور
http://naghashi.org/
babakgholipour66@yahoo.com
نقاشی ساختمان قلی پور را با نام کوچک بابک و با شماره تماس 09127680354 بشناسید

مطمئنا تمام روز نگاه کردن به ديواري کاملا نارنجي سردرد، خستگي و سنگيني چشم را به همراه دارد. پس بهتر است از يک رنگ سوم براي متعادل شدن فضا استفاده کنيد.

بهتر است از رنگ‌هاي متضاد تيره‌تر و رنگ‌هايي که خيلي خيره‌کننده نيستند يعني رنگ‌هاي پاستلي استفاده نماييد. انتخاب رنگ‌هاي براق براي محيط زندگي مناسب نبوده، خيلي وقت‌ها غيرقابل تحمل است و فضا را کوچک‌تر از آن‌چه هست، نشان مي‌دهد.

انتخاب طرح رنگي درست، اتاق را بزرگ‌تر و پذيراتر مي‌کند. انتخاب رنگ‌هاي متضاد يک ريسک است، اما بعضي وقت‌ها ارزش ريسک کردن را دارد.
نام مسئول مربوطه:
تماس:


email
آدرس وب سایت:
نقاشی خانه
از تاریخ درج این آگهی 17 روز می گذرد
نياز ملكي خود را به مشاورين املاك منتخب منطقه مورد نظر پيامك كنيد.

نکات ملکی

  • دستور نقشه
    هنگامی که تصمیم به ساخت و ساز دارید، با سند و برخی مدارک دیگر به سازمان متولی امر (شهرداری) مراجعه کرده و در صورت عدم وجود موانع قانونی، برای آن ملک، دستور نقشه صادر می شود. با این مدرک می توانید برای ملک خود یک نقشه تهیه کنید. در حقیقت مرحله اول برای ساخت و ساز ملک، گرفتن دستور نقشه از شهرداری می باشد.
اطلاعات بیشتر...

نکات ملکی

  • اخذ به شفعه
    هرگاه مال غیر منقول قابل تقسیمی مانند خانه و یا زمین بین دو نفر مشترک باشد و یک نفر از شرکاء سهم خودش را به شخص ثالثی بفروشد، شریک دیگر حق دارد به اندازه وجهی که شخص ثالث پرداخته به او بدهد و کل مال را تملک کند و شخص ثالث نقشی در اعمال این حق از سوی شرکت ندارد. از اینرو در معامله مال…
اطلاعات بیشتر...

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آگهی نامه (پداس پیک)، ایمیل خود را وارد کنید.

پداس پیک آخرین فایلهای مشاورین املاک
و کاربران گرامی را همراه با
خدمات ساختمانی و فعالیت مرتبط
به صورت طبقه بندی شده
در اختیار شما قرار می دهد.